30 Milyon doları da Şükrü abiye verdik

30 Milyon doları da Şükrü abiye verdik

Evdeki milyon avro ve dolarlar nereye gidecek konuşması var U tube’da  Erdoğan ve oğlu arasında; 17 Aralıkta yapıldığı iddia edilen konuşma..Ben  dinledim.  Erdoğan’ın sesini doğrusu çoooook benzettim.

Bilal Erdoğan’ın sesini bilmem. Bu tür sesler  örneğin Başbakanı’ın sesi  bu kadar benzer bir şekilde kırpılıp üretilir mi bilmem.  Aşağıya bantın linkini koydum ne kadar yayında kalır bilemem. Milyar dolardan bahsediyorlar. Urla\’daki villa falan masum kalıyor!

Alman Cumhurbaşkan’ının 700 (yediyüz) Avro   “yolsuzluk” için  makamından olduğunu beraber izledik mi?  Merkel in de özel telefonunun dinlendiğini biliyor muyuz?  Bilmeyen bir sağır sultan kaldı sanki!

E, neden şaşırıyor ve “ayol başbakanın ailesini de dinlemişler insaf \”falan  diyoruz?

Başbakanın  “fikir beyanları” sonunda batıda gülmece malzemesi olduğunu epeydir biliyorum ve yazıyorum. İçerde “vay be ne kadar dünya çapında bir başbakan” dedirten son Almanya seyahatinin de iç seçim için yatırım olduğunu Almanya’da yazmayan kalmadı.

Vallahi artık bu banttan sonra işin sonu yakındır sanırım. Ben inandım siz kendiniz de dinleyin düşünün değerlendirin gare:

Herhalde internet kanunları daha fazla insan bu kasetleri  dinlemesinler diye alelacele yapıldı?

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Cvf4aeRLu0E

Çok mega Ram mış Başbakan ya.  Anlaşılan bir konuda gerçekten dünya çapında! Ne babalar varmış biraz hayret ettim.  Tamamen sıfırlamışlar! Türkiye ne yapar bilmem Başbakan son aylarda  çok heyecanlı artık sanırım istifa etmesi gerekir veya ettirilmesi.

NOT:  bir kaç saat içinde Başbakanlıktan bir açıklama geldi:

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ve oğlu Bilal Erdoğan arasında geçtiği iddia edilen, internette yayınlanan ses kayıtlarıyla ilgili Başbakanlık\’ın resmi internet sitesinden açıklama yapıldı.

İŞTE O AÇIKLAMA

\”Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile oğlu arasında bir telefon görüşmesi olduğu iddiası eşliğinde, bu akşam internet aracılığıyla servis edilmiş olan ses kayıtları, ahlaksızca bir montaj ürünü olup tümüyle gerçek dışıdır.

Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı\’nı hedef alan bu kirli tezgâhı kuranlardan hukuk içinde hesap sorulacaktır.\”

 

6 thoughts on “30 Milyon doları da Şükrü abiye verdik”

 1. Ses kaydını dinledim, eklemeler, birleştirmeler var gibi geldi, teknik olarak inanılmaz şeyler yapıyorlar…Bu konuşmanın gerçek olduğunu var sayalım. Yine de böyle bir konuşmayı saptayıp servis edenler ve bu servisten nemalananlar, mutlu olanlar kadar kötü olamaz…Başbakana karşı içimdeki sevgi de bir azalma hissetmedim…

 2. Sn.Tolon,
  Kasedi dinledikten sonra sesi Erdoğan’ın sesine çoooook benzetmissiniz.
  Bende dinledim,amma,sesi Erdoğanın sesine hiiiiiiç benzetemedim.Erdoğan
  karşıtlarına bir fırsat çıktı.Tepe tepe kullanın.Bakalım 30 Mart’ta bu millet bu
  pislikleri kabullenecek mi?

 3. Sayın TOLON’ a bu güzel yazısından dolayı teşekkür ederim.Sayın OKTAY ve Sayın SAĞCAN, hırsızlığın ve yolsuzluğun hesabının verileceği yer sandık değil bağımsız Türk yargısıdır. Bu tür söylemler hırsızlığa prim tanır. Ses kaydının orijinal veya söylendiği gibi montaj olup olmadığını da bilim kuruluşları tespit eder.

 4. Ragıp bey, ses kaydının montaj olduğunu şimdi anladınız mı? Ne demişler dervişin fikri zikri…Siz hala anlamamış olabilirsiniz, çünkü hep aynı televizyon kanallarını izliyor, aynı gazeteleri okuyor ve sizinle aynı fikirde olan kişilerle görüşüyorsunuz…

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *