Gülşen Haddini Bil!

Artık işin suyu çıktı.  Namaz kılmayan önce ikaz edilmeli sonra gerekirse öldürülebilir diyen bir adam you tube da derdini, yani sapıklığını kusuyor. Savcı’da tık yok. Bakara Makara diyen kol saatli adam Büyükelçi oluyor. Dün Gülşen diye bir şarkıcının varlığından haberdar oldum.

383574_cover

Benim siteme yasak geliyor. Ki her an söylenebilecek laflar ettiğim için. Hürriyet baskınına  2015 yılında ¨Yapmayın etmeyin¨dediğim için.

Mehmet M Yılmaz T 24 de yazmış aynen yayınlıyorum:

¨Gülşen’e atılı suç, “halkı kin ve düşmanlığa tahrik etmek”!

Bu suçlama, iktidar yanlısı olmayan kesimleri sindirmek için bizim adliyelerimizde o kadar çok kullanıldı ki artık adliyedeki çaycılar bile biliyor; “yakın ve açık tehlike” yoksa suç yok!

Gülşen’in söylediği iddia edilen sözler böyle bir tehlike mi yaratmış?

İlginç.

Savcı hangi ülkede yaşıyor acaba, benim yaşadığım ülkede böyle bir tehlikeli ortam doğmuş gibi görünmedi gözüme çünkü.

Bu memlekette birtakım İslamcı faşistler kendileri gibi yaşamayanlara Allah’ın her günü hakaret ediyor.

İmam kılığına girmiş cinsi sapıklar sosyal medya kanallarında, tarikatların kürsülerinde başı açık olan, mayoyla denize giren, onların istediği gibi örtünmeyen kadınlara açık açık hakaret ediyorlar, savcıda tık yok.

Festivalleri iptal ettirmek isteyen faşistler, o festivallere katılan gençlere kendi sapık hayallerinde yarattıkları gerekçeleri ileri sürerek, kaymakam süsü verilmiş tiplere festival yasaklatıyorlar, insanların yaşam biçimlerine müdahale etmeyi hak görüyorlar, savcılarda yine tık yok.

Yaşam biçimlerindeki farklılıkları toplumsal barışı bozmak için kaşıyanlar, halk arasında düşmanlık yaratmıyor, Gülşen’in bir sözü “mevcutlu getirme” ve “tutuklama” kararına konu oluyor.

Ne diyeyim?

Allah müstahakınızı versin!  ¨

Diğer yandan yandaşlar var ¨yurtdışında mal bulmuş mağribi gibi bu haberi kullananlar var¨mealinde twittere hala yazan. Yuh!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s